x

Azifood Trenčín

Obchodné podmienky e-shopu https://azifoodtn.ikelp.com pre donášku jedál prevádzkou Mária Červená, Duklianskych hrdinov 876/18, 91105 Trenčín, IČO: 54716896, DIČ: 1128393266, zapísaná v živnostenskom registri číslo: 350-48074


1. Objednávka

Pre objednanie tovaru je nutné vyplniť objednávací formulár v online e-shope. Pre stornovanie objednávky je nutné telefonicky kontaktovať prevádzku.

Platbu je možné zrealizovať:

Pri prevzatí tovaru pri dovoze, a to hotovosťou, gastro lístkami alebo platobnou kartou. Platby online môžete realizovať prostredníctvom platobnej brány spoločnosti Global Payments s.r.o., Vajnorská 100/B, 831 04 Bratislava - Nové mestoE-mail: info@globalpayments.skTel: +421 222 121 222. Webová stránkahttps://www.globalpayments.sk

2. Dodacie podmienky

Dodania kuriérskou službou - cena za dovoz závisí od adresy doručenia, ktorú je možné zistiť zadaním svojej adresy pri vytváraní objednávky a v súhrne objednávky.

Predávajúci sa zaväzuje:

Dodať správny druh a množstvo tovaru tak, ako bolo uvedené v čase objednávky, na základe objednávky zákazníka v dohodnutej cene. Adekvátne zabaliť tovar a dodať objednávku v dohodnutej lehote dodania. V prípade, že objednávku nie je možné splniť (dodať) bude zákazník kontaktovaný operátorom a bude mu ponúknutý podobný produkt. V prípade, že objednávku nie je možné doručiť v dohodnutej lehote je zákazník kontaktovaný operátorom na dohodnutie ďalšieho postupu.Vystaviť a priložiť daňový doklad - pokladničný blok.

Kupujúci sa zaväzuje:

Prevziať objednaný tovar a zaplatiť za objednaný tovar.

3. Reklamácie

Reklamácie sú vybavované telefonicky denne v čase otvorenej prevádzky na telefónnom čísle +421940366970, alebo osobne na príslušnej prevádzke počas otváracej doby.

Záruka

Záruka platí max. 30 min. po dodaní tovaru. Tovar je možné reklamovať ak nezodpovedá kvalite a druhu objednaného tovaru, pre reklamáciu musí byť zachovaných 75% objemu z tovaru. Predmetom reklamácie pri dodaní kuriérskou službou nemôže byť dodržanie výdajnej teploty menu. V prípade špecifickej reklamácie je možné pri reklamácii akceptovať menej ako 75% objemu z tovaru. Na základe dohody so zákazníkom je vykonaná náprava (výmena tovaru, vrátenie peňazí, alebo iná kompenzácia).

Spôsob vrátenia tovaru

Osobne na prevádzke, prostredníctvom kuriéra po dohode.

Spôsob vrátenia peňazí pri uznaní reklamácie

Pri hotovostnej platbe za objednávku peniaze vrátime ihneď v hotovosti pri bezhotovostnej platbe za objednávku peniaze vrátime do 30 dní dobropisom na účet platiteľa.


Čakajte prosím...